صبر و استقامت آزادگان کلید موفقیت مردم و جوانان است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۲
کد مطلب : ۳۴۵۳۶۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با بیان اینکه صبر و استقامت آزادگان کلید موفقیت مردم به‌ویژه جوانان است، گفت: وظایف دستگاه‌های انقلابی این است که این وفاق و همدلی و پایداری آزادگان را زنده نگه‌ دارند.
صبر و استقامت آزادگان کلید موفقیت مردم و جوانان است
به گزارش «ایثار»، سید عابس حسینی در نشست هم‌اندیشی و برنامه‌ریزی سالروز ورود آزادگان، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شاخصه اصلی و محوری بنیاد شهید و امور ایثارگران است و امیدواریم که تمامی دستگاه‌ها تلاش خود را در این عرصه انجام دهند تا به‌کل جامعه تعمیم داده شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با اشاره به اینکه ارزش‌هایی وجود دارد که بنیان اصلی فرهنگ آن جامعه را شکل می‌دهد، تصریح کرد: اهمیت و جایگاه این ارزش‌ها به‌گونه‌ای است که هر ملتی، هویت و حیات اجتماعی و سیاسی خود را در پایبندی و احترام به آن‌ها و انتقال کامل آن به نسل‌های آینده می‌داند.
وی خاطرنشان کرد: صبر و استقامت آزادگان می‌تواند کلید موفقیت عموم مردم به‌ویژه جوانان ما در جامعه کنونی باشند. برای همین وظایف دستگاه‌های انقلابی این است که این وفاق و همدلی و پایداری آزادگان را زنده نگه‌دارند.
حسینی با اشاره به رشادت آزادگان در سال‌های اسارت، گفت: هرگز از یادها نخواهیم برد که اسرای ما در اسارت ماندند اما از آزادگی و شرف و غیرت ملت ایران دفاع کردند.
انتهای پیام/