تبیین لحظات ناب دعا و نماز شهدا برای نسل جوان لازم و ضروری است

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳
کد مطلب : ۳۴۵۳۷۴
مدیرکل بنیاد مرکزی با بیان اینکه شهدا برای حفظ ارزش‌های دین جان خود را فدا کردند که نماز مهم‌ترین این ارزش‌ها است، گفت: تبیین لحظات ناب دعا و نماز شهدا جهت پیشبرد اهداف نظام و انقلاب برای نسل جوان ضروری است.
تبیین لحظات ناب دعا و نماز شهدا برای نسل جوان لازم و ضروری است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر در جلسه شورای اقامه نماز با اشاره به انس رزمندگان اسلام، شهدا و جانبازان به قرآن، نماز، مناجات و عبادت گفت: تبیین لحظات ناب دعا و نماز شهدا جهت پیشبرد اهداف نظام و انقلاب برای نسل جوان ضروری است.
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: شهدا برای اسلام و حفظ ارزش‌های دین جان خود را فدا کردند، که نماز مهم‌ترین این ارزش‌ها است، از این رو بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اساس رسالت خویش که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، پیشتاز در ترویج سیره شهدا و برگزاری هرچه باشکوه‌تر این فریضه است.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد فضای معنوی و فرح‌بخش در محیط کار، تأثیرگذاری مثبت در فعالیت‌های کارکنان و ارائه خدمات بهتر، از اثرات معنوی برپایی نماز جماعت در ادارات است که باید مورد توجه قرار گیرد.
انصاری‌فر گفت: همه ما مکلف هستیم در حد توان و ظرفیت خود درراه ترویج اقامه نماز تلاش کنیم و اهتمام ویژه به شرکت در نمازهای جماعت داشته باشیم. کارکنان باید به این باور برسند که در راستای گسترش فرهنگ نماز مسئولیتی متعالی دارند.
مدیرکل بنیاد مرکزی افزود: اقامه نماز، به‌ویژه نماز جماعت باعث تقویت روحیه معنوی کارکنان و ارائه خدمات بهتر خواهد شد.
انصاری‌فر با تاکید به اهمیت نماز در زندگی فردی و اجتماعی و تاکید بر اجرای توصیه‌های بهداشتی در موقع اقامه نماز گفت: برای کلیه کارکنان بنیاد مهر و جانماز شخصی تهیه و اهداء شد و همکاران در موقع اقامه نماز موظف به رعایت  فاصله اجتماعی هستند.
 انتهای پیام/