بازدید مدیرکل بنیاد قم از مرکز توانبخشی هلال احمر استان

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۴۵۳۸۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر از مرکز توانبخشی و ارتز و پروتز هلال احمر استان قم بازدید کرد.
بازدید مدیرکل بنیاد قم از مرکز توانبخشی هلال احمر استان
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسن هنرمند در بازدید مرکز توان‌بخشی و ارتز و پروتز هلال احمر استان قم گفت: این برنامه به منظور بازدید و اطلاع از امکانات و تجهیزات و خدمات مرکز توان‌بخشی هلال احمر و بررسی لازم جهت استفاده از این خدمات برای جامعه هدف ایثارگر صورت گرفت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم اضافه کرد: خدماتی که جمعیت هلال احمر با حضور نیروهای ایثارگر و تلاشگر ارایه می‌کند، خدماتی ارزنده و در شرایط سخت و بحرانی این اقدام مرحمی بر دردهای آسیب دیدگان است.
حجت الاسلام هنرمند ضمن تقدیر از خدماتی که این مجموعه در عرصه‌های مختلف به جامعه ایثارگر استان قم ارائه کرده است، افزود: خدمت به مردم افضل اعمال است و خدمت به خاندان شهدا و ایثارگران از جایگاه ارزنده‌ای برخوردار است.
وی تأکید کرد: امید است بتوانیم با فراهم شدن زمینه همکاری‌های بیشتر خدمت‌رسانی مطلوب‌تر را برای جامعه ارزشمند ایثارگر فراهم کنیم.
حجت الاسلام هنرمند همچنین در خصوص پیگیری انعقاد قرارداد با مرکز توانبخشی هلال احمر از طریق بنیاد مرکز تأکید کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم نیز در این بازدید گفت: در این مرکز امکان ارایه خدمت در ساعات معین یا اختصاص کابین ویژه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران می‌تواند فراهم شود. ارایه خدمت به جامعه ایثارگر افتخار مجموعه هلال احمر است و این خدمات بدون توجه به کسب سود مالی صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/