شهدای عزیز منا در اوج عبادت و مظلومیت به شهادت رسیدند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹
کد مطلب : ۳۴۵۳۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بابیان اینکه شهدای منا در اوج تقرب الهی به شهادت رسیدند، گفت: فاجعه منا یک رویداد و حادثه معمولی نبوده بلکه سناریوی طراحی شده از سوی آل سعود و حامیان مزدورش بود.
شهدای عزیز منا در اوج عبادت و مظلومیت به شهادت رسیدند
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی در دیدار با خانواده شهیدان منا «حاج مردان احمدی» و «حاج مجتبی برزگر» با بیان اینکه شهدای منا در اوج عبادت، معنویت، غربت و تقرب الهی به شهادت رسیدند، گفت: فاجعه منا یک رویداد و حادثه معمولی نبود بلکه یک سناریوی طراحی شده از سوی آل سعود و حامیان مزدورش بوده است که در آن انسان‌های بی‌گناه به شهادت رسیدند.
وی با اشاره به اینکه ندای مظلومیت شهدای منا باید به گوش جهانیان برسد، گفت: این شهدای عزیز، مهاجر الی الله بودند که با لباس احرام در سرزمین وحی به دیدار معبود حقیقی خویش شتافتند.
مظلومی با ارج نهادن به مقام والای شهدای منا افزود: شهدای منا جزو پاک‌ترین و خالص‌ترین انسان‌ها بودند و در بهترین مکان امن الهی، عارفانه و عاشقانه شهد شهادت را نوشیدند.
مدیرکل بنیاد مازندران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان منا گفت: خداوند متعال ارواح پاک و مطهر همه شهدای ایران اسلامی علی‌الخصوص شهدای منا را با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یارانش محشور شد.
انتهای پیام/