ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران در شهر جدید هشتگرد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۸
کد مطلب : ۳۴۵۳۹۱
در نشست هم اندیشی اجرای تفاهم نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران با استانداری البرز ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی در شهر جدید هشتگرد در دستور کار قرار گرفت.
ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی برای ایثارگران در شهر جدید هشتگرد
به گزارش «ایثار»، نشست هم‌اندیشی اجرای تفاهم‌نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با استانداری البرز مبنی بر ساخت ۳ هزار واحد مسکونی برای ایثارگران البرزی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد البرز، برگزار و در پایان مقرر شد تعداد ۴۰۰ واحد مسکونی با همکاری شرکت عمران شهر جدید در یکی از بهترین مناطق شهر ساخته و در آینده تحویل ایثارگران شود.
سلیمان رستمیان در این نشست بر لزوم حمایت همه‌جانبه از ایثارگران تأکید کرد و گفت: اتفاقات بسیار خوبی در سال آتی برای تأمین مسکن ایثارگران صورت می‌گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز اضافه کرد: مسکن یکی از مهم‌ترین چالش‌های امروز ایثارگران است که باید بتوانیم در جهت رفع آن تلاش کنیم. خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به‌عنوان ستون صیانت و دفاع از کشور هستند که باید از آن‌ها حمایت شود.
وی تأکید کرد: امروز باید بهترین خدمت را در اوج تکریم و احترام به ایثارگران ارائه کنیم، باید کاری کنیم که خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در بهترین جایگاه عزت و احترام قرار گیرند و دغدغه‌ای بابت مسکن و معیشت نداشته باشند.
انتهای پیام/