بنیاد به دنبال توسعه مرکز بازتوانی مشهد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۹
کد مطلب : ۳۴۵۴۵۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: یکی از برنامه‌های آتی بنیاد، توسعه و تجهیز مرکز بازتوانی امام خمینی (ره) ویژه جانبازان اعصاب و روان در مشهد مقدس است.
بنیاد به دنبال توسعه مرکز بازتوانی مشهد است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی با گرامیداشت دهه ولایت در جلسه تکریم و معارفه سرپرست مرکز بازتوانی امام خمینی (ره) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: جلسه امروز در حقیقت تشکر از زحمات یک خادم است که به ایثارگرانی خدمت کرده که به معنای واقعی مظلوم هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، گفت: یکی از برنامه‌های بنیاد برای مراکز توانخبشی و بازتوانی حضور مسئولان در این مراکز بوده که از نزدیک با مشکلات جانبازان آشنا شده و از این طریق بسترهای همکاری گسترش یابد.
وی افزود: همکاری‌های خوبی با شهرداری، شورای شهر و آستان قدس رضوی داریم و به دنبال ارتقا و گسترش این همکاری‌ها هستیم تا بتوانیم خدماتی در خور جایگاه و منزلت جانبازان اعصاب و روان ارائه کنیم.
حجت الاسلام معصومی به توسعه مرکز بازتوانی امام خمینی (ره) اشاره و تأکید کرد: در راستای ارتقا و گسترش این مرکز، جلسات متعدد بین بنیاد و دانشگاه علوم پزشکی تشکیل و رییس دانشگاه علوم پزشکی در خصوص مجوزهای لازم برای این مرکز دستورات موکدی داده است که به زودی این مرکز دارای مجوز رسمی خواهد شد.
وی با بیان اینکه تبدیل شدن این مرکز به بیمارستان ۶۴ تخت خوابی یکی از برنامه‌های آتی بنیاد است، گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در حال حاضر به دنبال تأمین تجهیزات و امکانات این مرکز هستیم و امیدواریم در آینده با همکاری مسئولان ذیربط مرکز بازتوانی به بیمارستان ۶۴ تخت خوابی ارتقاء یابد.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در خصوص انسجام سه مرکز افزود: مرکز بازتوانی امام خمینی (ره) «جانبازان اعصاب و روان» مرکز ارتز پروتز و درمانگاه تخصصی شاهد مشهد هر سه زیر نظر شرکت متد فعالیت می‌کنند و امیدواریم با این انسجام تمرکزی در هزینه‌ها و درآمد ایجاد کنیم و بتوانیم پاسخگوی جامعه ایثارگری باشیم.
 انتهای پیام/