بیش از ۳ هزار ایثارگر استان مرکزی تحت پوشش پزشک سلامت قرار دارند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب : ۳۴۵۴۷۹
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: ۳ هزار و ۴۲۰ نفر از ایثارگران استان مرکزی تحت پوشش پزشک سلامت قرار دارند و ماهانه یکبار ویزیت می‌شوند.
بیش از ۳ هزار ایثارگر استان مرکزی تحت پوشش پزشک سلامت قرار دارند
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز سه‌شنبه ۱۴ مرداد ماه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: درمان، موضوعی مهم، تاثیرگذار و حساس است که باید تلاش کنیم در این حوزه تمامی محدودیت‌ها را به حداقل کاهش دهیم.
مدیرکل بنیاد مرکزی بابیان اینکه کنترل وضعیت سلامتی والدین معزز شهدا و ایثارگران امری ضروری است و اجرای طرح پایش سلامت باهدف تشخیص زودهنگام بیماری‌ها در حال اجراست، خاطرنشان کرد: طبق دستورالعمل‌ها با شیوع ویروس کرونا، این طرح ابتدا به‌صورت تلفنی به اجرا درآمد و اکنون نیز با محدودیت و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط پزشکان طرح پایش سلامت در منازل والدین معزز شهدا و جانبازان در حال انجام است.
وی ادامه داد: ۳ هزار و ۴۲۰ نفر از ایثارگران استان مرکزی تحت پوشش پزشک سلامت قرار دارند و ماهانه یکبار ویزیت می‌شوند.
انصاری‌فر گفت: باید همه‌ ما تلاش کنیم تا خدمات بهداشت و درمان با بهترین شیوه و راهکار و در کمترین زمان ممکن به خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر ارائه شود.
گفتنی است طرح پایش سلامت در تمامی نقاط استان اجرا و ایثارگران معزز بطور میانگین ماهیانه یکبار توسط  ۲۸ پزشک ویزیت می‌شوند.
انتهای پیام/