نخستین نشست شورای اطلاع رسانی بنیاد مازندران برگزار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب : ۳۴۵۴۸۳
نخستین نشست شورای اطلاع رسانی بنیاد مازندران در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار و ضرورت برنامه‌ریزی به منظور ساماندهی اخبار در جراید و رسانه‌ها برگزار شد.
نخستین نشست شورای اطلاع رسانی بنیاد مازندران برگزار شد
به گزارش «ایثار»، نخستین نشست شورای اطلاع رسانی بنیاد مازندران در آستانه فرا رسیدن ۱۷ مرداد روز خبرنگار و ضرورت برنامه‌ریزی به منظور ساماندهی اخبار در جراید و رسانه‌ها، دوشنبه ۱۳ مرداد ماه با حضور اعضای این شورا در دفتر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برگزار شد.
هدایت مظلومی ضمن تبریک فرا رسیدن روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر عرصه خبر گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، ارتباط دو سویه، تعامل موثر و متقابل با رسانه‌ها و پاسخگویی به افکار عمومی مهمترین وظیفه روابط عمومی در امر اطلاع رسانی است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران بر شناسایی خبرنگاران ایثارگر و استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای آنان، مخاطب شناسی، انتشار به موقع اخبار و عملکرد بنیاد در سایت ایثار و رسانه‌ها، بهره‌گیری از دیدگاه‌ها و نظرات اصحاب رسانه در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، انعکاس وصیت‌نامه شهدا در جراید، برجسته‌سازی خبر و ایجاد خلاقیت خبری تأکید کرد.
مظلومی تجلیل از خبرنگاران ایثارگر و دیدار با خانواده شهدای رسانه را از برنامه‌های این بنیاد در روز خبرنگار عنوان کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت این تجلیل با هماهنگی بنیادهای تابعه و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی صورت می‌گیرد.
وی گفت: به مناسبت روز خبرنگار با ارسال پیامک و بصورت مجازی از خبرنگاران ایثارگر و اصحاب رسانه استان تقدیر به عمل می‌آید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران از عملکرد حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مازندران قدردانی کرد و گفت: روابط عمومی باید نقش درون سازمانی و برون سازمانی خود را به خوبی ایفا کند. 
انتهای پیام/