خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر سرمایه‌‌های معنوی ایران هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۳
کد مطلب : ۳۴۵۵۰۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یک وظیفه است، گفت: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بهترین الگو برای زندگی و همچنین سرمایه‌ معنوی ایران اسلامی هستند.
خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر سرمایه‌‌های معنوی ایران هستند
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره‌به‌چهره با جامعه ایثارگری استان گفت: امروز اقتدار و امنیت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهدا و ایثارگران است.
مدیرکل بنیاد گلستان با اشاره به اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی، خون پاک شهیدان، استقامت ایثارگران و ایستادگی خانواده‌های این عزیزان است، افزود: شهدا با الگو گرفتن از اهل‌بیت (ع) برای مقابله با باطل و دفاع از حق جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه‌دهنده راه حضرت زینب (س) و صبر کنندگان بر حماسه عاشورا است.
وزیری ادامه داد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به خاطر ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد گلستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران یادگاران دفاع مقدس و سرمایه‌های معنوی ایران اسلامی هستند. تجلیل از این بزرگواران و دیدار با آنان ازجمله وظایف مهم مسئولان است و این مهم می‌بایست به‌عنوان یک فرهنگ در بین مسئولان نهادینه شود.
انتهای پیام/