آزادگان با ایستادگی خود حقانیت نظام را به جهانیان ثابت کردند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۰
کد مطلب : ۳۴۵۵۲۱
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری گفت: آزادگان الگوی صبر و استقامت برای جامعه هستند و با همین صبر و استقامت حقانیت نظام را به جهانیان ثابت کردند.
آزادگان با ایستادگی خود حقانیت نظام را به جهانیان ثابت کردند
به گزارش «ایثار»، فریبرز نجفی در نشستی به مناسبت سالروز ورود آزادگان به کشور برگزار شد، گفت: آزادگان عزیز شرایط سخت جامعه را کاملا درک می‌کنند، شأن و منزلت این عزیزان اجازه مراجعه به ادارات جهت دریافت حقوقشان را نمی‌دهد و متانت و بزرگی آن‌ها مسئولان را شرمنده کرده است برای همین حضور در منازل این عزیزان تسلی خاطر آنها خواهد بود که امید است هر چه زودتر ویروس کرونا ریشه کن شود تا این امر مهیا شود.
نجفی با اشاره به اینکه استان چهارمحال و بختیاری درمجموع ۵۰۸ آزاده سرافراز دارد، افزود: آزادگان در دوران اسارت آبروی نظام و کشور را حفظ کردند برای همین بنیاد در صدد است با برنامه‌های آبرومند از جمله کنگره ملی الماس‌های درخشان از این عزیزان تجلیل کند.
وی بااشاره به هم‌زمانی سی‌امین سالروز ورود آزادگان به میهن و چهلمین سالگرد دفاع مقدس تصریح کرد: به نمایش گذاشتن ایثارگری این عزیزان در دوران دفاع مقدس اگر به‌خوبی انجام شود باعث تقویت روحیه ایثارگری در جامعه از جمله جامعه پزشکی برای مقابله با ویروس کرونا خواهد شد.
مدیرکل بنیاد استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری کنگره ملی تجلیل از آزادگان گفت: از صداوسیمای استان تقاضا می‌شود پوشش خبری این مهم جهت انعکاس به عموم ملت شریف ایران را به نحو شایسته انجام دهد.
انتهای پیام/