تکریم ایثارگران در هر شرایطی متوقف نمی‌شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب : ۳۴۵۵۳۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات این عزیزان در هر شرایطی متوقف نخواهد شد.
تکریم ایثارگران در هر شرایطی متوقف نمی‌شود
 به گزارش «ایثار »، حمید علی صمیمی ضمن گرامیداشت دهه ولایت و تبریک عید غدیر خم گفت: به مناسبت عید بزرگ ولایت امیر مومنان حضرت علی(ع) و ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی از آزادگان سادات تهران بزرگ تجلیل می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با تأکید بر ضرورت استمرار ارتباط و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران افزود: با توجه به شرایط موجود و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و حفظ سلامت ایثارگران گرانقدر و خانواده‌های این عزیزان تمام مناطق تحت پوشش اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ موظف هستند از طریق تماس تلفنی از این اسطوره‌های صبر، ایثار و مقاومت که سالیان متمادی رنج دوری از وطن و مرارت‌های اسارت را در زندان‌های رژیم بعث عراق تحمل کردند و افتخار و سربلندی را برای جمهوری اسلامی به ارمغان آوردند تجلیل کنند.
وی خاطرنشان کرد: تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و رسیدگی به مشکلات این عزیزان در هر شرایطی متوقف نخواهد شد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خدمت به این قشر معزز که به فرموده مقام معظم رهبری از برجسته‌ترین انسان‌ها و شریف‌ترین و عزیزترین آنها هستند، ادامه خواهد داشت.
گفتنی است بیش از ۵ هزار و ۹۰۰ نفر از آزادگان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ قرار دارند.
انتهای پیام/