جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
کد مطلب : ۳۴۵۵۷۶
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد ایلام گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است، که در این زمینه همه ما وظیفه مهمی را بر عهده داریم.
جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ایثار از ایلام؛ کریم دارائی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه 14 مردادماه، در سفر به شهرستان دره شهر در جلسه ای که به منظور اجرای هر چه با شکوه تر ویژه برنامه های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی برگزار شد با تاکید بر اینکه اولویت اول بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، افزود: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، باید همواره فعالیت های فرهنگی در اولویت امور قرار داشته باشد.
وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زیربنای توسعه همه جانبه در کشور، فرهنگ است، افزود: اگر فرهنگ ما رشد کند، در همه زمینه ها پیشرفت خواهیم کرد و در این راستا ماموریت بخش های فرهنگی، ترویج فرهنگ شهادت طلبی در جامعه با تاسی به ویژگی های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است، تا راه سلیمانی ها تداوم داشته باشد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت در تثبیت انقلاب و نظام، گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است، که در این زمینه همه ما وظیفه مهمی را بر عهده داریم.
کریم دارایی به ارائه راهکارهایی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت و تصریح کرد: راه اندازی و تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان ها، استفاده از ظرفیت جامعه ایثارگری، بهره گیری بیشتر از بستر فضای مجازی از مهمترین راه هایی که می توان از طریق آن رشادت ها و فداکاری های شهدا و ايثارگران را برای آحاد جامعه بیان کرد.
لازم به ذکر است در این نشست محمود خدائی رئیس بنیاد شهرستان دهلران، کرم فرجی سرپرست بنیاد شهرستان دره شهر و محمد میرزائی رئیس بنیاد شهرستان آبدانان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/