صبوری و استقامت مهم‌ترین ویژگی مادران شهدا است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰
کد مطلب : ۳۴۵۵۷۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: صبوری و استقامت مهم‌ترین ویژگی مادران شهدا است و آن‌ها زینب گونه زندگی کردند و به شهادت فرزندان خویش افتخار می‌کردند.
صبوری و استقامت مهم‌ترین ویژگی مادران شهدا است
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی، روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه با حضور در منزل شهیدان گرانقدر «کریم و احمد رضا آزادی کناری»، درگذشت مادر این شهیدان را تسلیت گفت و ضمن ابراز همدردی برای مادر این شهدا طلب مغفرت کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران همچنین در بازدید از بنیاد جویبار گفت: صبوری و استقامت مهمترین ویژگی مادران شهدا است و آن‌ها زینب‌گونه زندگی کردند و به شهادت فرزندان خویش افتخار می‌کردند.
وی افزود: تربیت فرزندان مخلص، مومن و با تقوا و تقدیم آنان برای حفظ نظام و انقلاب حاصل زحمات مادران شهدا است و امروز باید به چنین مادرانی افتخار کرد.
مظلومی با بیان اینکه مادران شهدا مدال شجاعت را بر گردن آویخته‌اند، گفت: مقام و جایگاه مادران عزیز شهدا بس والا و ارزشمند است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن ارج نهادن به مقام مادر این شهدا که دو فرزند خود را تقدیم نظام کرد عنوان کرد: تکریم از مادران شهدا امری واجب است و باید به عظمت و متانت آنان احترام گذاشت.
شهیدان احمدرضا آزادی کناری متولد سال ۱۳۳۳ در سال ۱۳۶۲ در منطقه جغیر و کریم آزادی کناری متولد  ۱۳۴۲ در سال ۱۳۶۱ در منطقه شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/