جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۶
کد مطلب : ۳۴۵۵۹۷
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد ایلام گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است، که در این زمینه همه ما وظیفه مهمی را بر عهده داریم.
جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، کریم دارائی روز سه شنبه ۱۴ مردادماه در نشستی که به منظور هماهنگی برنامه‌های گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در شهرستان دره شهر برگزار شد با تأکید بر اینکه اولویت اول بنیاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، باید همواره فعالیت‌های فرهنگی در اولویت امور قرار داشته باشد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان ایلام با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه زیربنای توسعه همه جانبه در کشور، فرهنگ است، افزود: اگر فرهنگ ما رشد کند در همه زمینه‌ها پیشرفت خواهیم کرد و در این راستا مأموریت بخش‌های فرهنگی، ترویج فرهنگ شهادت طلبی در جامعه با تأسی به ویژگی‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است تا راه سلیمانی‌ها تداوم داشته باشد.
وی با اشاره به اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت در تثبیت انقلاب و نظام، گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه ما وظیفه مهمی را بر عهده داریم.
کریم دارایی به ارائه راهکارهایی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداخت و گفت: راه اندازی و تشکیل شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان‌ها، استفاده از ظرفیت جامعه ایثارگری و بهره‌گیری بیشتر از بستر فضای مجازی از مهمترین راه‌هایی است که می‌توان از طریق آن رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا و ايثارگران را برای آحاد جامعه بیان کرد.
انتهای پیام/