>> خدمت به ایثارگران محدود به زمان و مکان خاصی نیست | ايثار

خدمت به ایثارگران محدود به زمان و مکان خاصی نیست

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب : ۳۴۵۶۰۱
مدیر کل بنیاد شهرستانهای استان تهران ضمن تاکید بر خدمت رسانی شایسته به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا گفت: خدمت به ایثارگران محدود در یک زمان و مکان خاص نیست.
خدمت به ایثارگران محدود به زمان و مکان خاصی نیست
​به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز سه شنبه ۱۴مرداد ماه با حضور در بنیاد شهرستان ملارد بصورت چهره به چهره با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهرستانهای استان تهران در این دیدارها ضمن تاکید بر خدمت رسانی شایسته به ایثارگران و خانواده های معظم شهدا گفت: خدمت به ایثارگران محدود در یک زمان و مکان خاص نیست و همه ما به عنوان خادمان خاندان معظم شهدا و ایثارگران این مهم را یک اصل می‌دانیم.
مرتضوی با اشاره به اولویت بنیاد در رسیدگی جهادی به درخواستهای ایثارگران افزود: اینکه بتوانیم با انجام وظیفه در راستای خدمت به ایثارگران عزیز، رضایت نسبی ایجاد کنیم برای ما افتخار است و امیدواریم با این روحیه بتوانیم دین خود را به شهدا ادا کنیم.
​​وی سرعت بخشیدن به کار، رفع موانع و مشکلات، ارایه خدمات بهینه و مطلوب به ایثارگران، اتخاذ روش ها و راه کارهای مناسب برای کاهش مشکلات و رضایتمندی جامعه هدف را از اهداف عمده ملاقات عمومی ها برشمرد.
انتهای پیام/