خانواده های شاهد و ایثارگر نماد ایمان و از خود گذشتگی هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب : ۳۴۵۶۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر نماد عشق، ایمان و از خود گذشتگی هستند، گفت: باید با الگو گرفتن از ایمان، اخلاص، صبر، گذشت، ایثار و فداکاری خانواده‌های شهدا، نسل های آینده ‌ساز کشور را به ‌خوبی تربیت کنیم.
خانواده های شاهد و ایثارگر نماد ایمان و از خود گذشتگی هستند
به گزارش «ایثار»، عبدالله پاکاری در دیدار با خانواده شهید والامقام «محمد همرنگ نژاد» که در قالب طرح ملی «سه شنبه های تکریم» برگزار شد، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران را توفیق الهی دانست و اظهار کرد: خانواده های شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند.
وی امنیت، آرامش و عزت کنونی کشور را حاصل خون شهدا و رشادت ‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: شجاعت و سلحشوری غیورمردان ایران زمین در تاریخ زرین و پرافتخار این سرزمین ثبت و جاودانه شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه خانواده های شاهد و ایثارگر نماد عشق، ایمان و از خود گذشتگی هستند، گفت: باید با الگو گرفتن از ایمان، اخلاص، صبر، گذشت، ایثار و فداکاری خانواده های شهدا، نسل های آینده ‌ساز کشور را به ‌خوبی تربیت کنیم. 
پاکاری با بیان اینکه شهدا در مقام شفاعت هستند، خاطرنشان کرد: نخستین کسانی که شهدا شفاعت می‌کنند، خانواده های آنها است و خانواده شهدا باید قدردان جایگاه خود باشند و عملکرد آنها نزد خداوند دارای مزد و پاداش است.
انتهای پیام/