شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های ایثارگران از اولویت‌های بنیاد است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب : ۳۴۵۶۵۹
مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: شناسایی مهارت‌ها و ظرفیت‌های ایثارگران به منظور توانمندی این عزیزان از جمله اهداف و سیاست‌های بنیاد است.
شناسایی توانمندی و ظرفیت‌های ایثارگران از اولویت‌های بنیاد است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری در بازدید سرزده از ادارات بنیاد در شهرستان ثلاث باباجانی و جوانرود، گفت: شناسایی مهارت‌ها و ظرفیت‌های ایثارگران به منظور توانمندی این عزیزان از جمله اهداف و سیاست‌های بنیاد است.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به مواد ۱۸ و ۳۱ در خصوص مزایای به کارگیری ایثارگران در بنگاه‌های اقتصادی افزود: توجه خاص همکاران به این مواد قانونی می‌تواند راهکار بسیار مناسبی در جهت اشتغال‌زایی ایثارگران به شمار آید.
وی به تفاهم‌نامه منعقده فی مابین بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صمت در زمینه اشتغال جامعه هدف اشاره کرد و گفت: این تفاهم‌نامه حقیقتأ فرصت بسیار مغتنمی است که از این طریق بتوانیم نسبت به توانمند سازی، مهارت‌آموزی و شناسایی ظرفیت‌های ایثارگران در جهت اشتغال‌زایی اقدام کنیم.
حجت الاسلام عسگری ضمن استماع گزارش‌های ارائه شده توسط لطیف منصوری و سید ایوب زارعی رؤسای ادارات بنیاد در شهرستان‌های ثلاث و جوانرود، مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی قرار داد.
انتهای پیام/