حفظ سلامتی جامعه ایثارگران مهمترین اصل در بنیاد است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۵
کد مطلب : ۳۴۵۶۷۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: حفظ سلامتی جامعه ایثارگری از مهمترین اصول بنیاد است که برای این موضوع تمهیدات ویژه پیش‌بینی شده است.
حفظ سلامتی جامعه ایثارگران مهمترین اصل در بنیاد است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در حاشیه ملاقت عمومی با ایثارگران گفت: حفظ سلامتی جامعه ایثارگری از مهمترین اصول بنیاد است که برای این موضوع تمهیدات ویژه پیش‌بینی شده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پل‌های ارتباطی مختلفی در بنیاد خراسان رضوی و شهرستان‌ها وجود دارد که ساده‌ترین آن تلفن گویای ۱۶۱۶ است و جامعه ایثارگری بدون مراجعه به بنیاد می‌توانند سوالات و مشکلات خود را طرح کنند.
وی به فضای مجازی اشاره کرد و افزود: سایت ایثار و کانال ایثار رضوی در پیام رسان ایتا و سروش پل‌های ارتباطی ایثارگران با بنیاد در فضای مجازی است.
حجت الاسلام معصومی گفت: ملاقات حضوری برای ۱۴ نفر از ایثارگران با شرایط خاص با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد، اما توصیه ما با توجه به شیوع شدید بیماری کرونا ارتباط تلفنی است.
وی افزود: شیوع این بیماری تمامی ابعاد زندگی را تحت تاثیر قرار داده و مشکلات عدیده‌ای را ایجاد کرده که جامعه ایثارگری مستثنی نیست و بنیاد پیگیر مشکلات ایثارگران است.
انتهای پیام/