خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل شدند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۴
کد مطلب : ۳۴۵۸۳۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در آستانه روز خبرنگار از زحمات خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل کرد.
خبرنگاران فعال استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت تجلیل شدند
به گزارش «ایثار» غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در آستانه روز خبرنگار طی نشست ‌رسانه‌ای و آئین تجلیل از خبرنگاران فعال حوزه ایثار و شهادت با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات این خبرنگاران تجلیل کرد.
حقایق‌پور با اشاره به اینکه همزمان با سالروز شهادت محمود صارمی، 17 مرداد به نام روز خبرنگار نامیده شده است، گفت: این مناسبت بهانه‌ای شد تا طی فراخوانی، خبرنگاران فعال در حوزه ایثار و شهادت را معرفی و از زحمات آنها تجلیل کنیم.
وی افزود: نسرین رحیمی از خبرگزاری ایرنا، سهیلا عظیمی از خبرگزاری بسیج، محمدرضا قزوینی‌مقدم از روزنامه ولایت و گل‌عنبر حمزه‌ای از پایگاه خبری صبح قزوین با ارسال آثار خود به بنیاد جزو فعال‌ترین خبرنگاران استان قزوین در حوزه ایثار و شهادت شناخته شدند.
این مقام مسئول گفت: رسانه‌ها نقش مهمی در آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی مردم، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و نشر آرمان‌های شهدا در جامعه دارند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: همچنین رسانه‌ها می‌توانند پیام ایثار و مقاومت را به نحو مطلوبی به نسل‌های امروز و آینده انتقال دهند و با انجام این مهم از اهداف شهیدان حراست و در احیای آنها نقش موثری را ایفا کنند که از زحمات همه آنها قدردانی می‌کنیم.
در ادامه این نشست، خبرنگاران استان قزوین ضمن تجلیل از زحمات مدیرکل و کارشناسان روبط عمومی بنیاد استان قزوین، پیشنهادها و راهکارهای خود را در جهت ارتقای کیفیت اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی جامعه و همچنین ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ارایه کردند.
گفتنی است: در این مراسم، مدیرکل بنیاد استان قزوین از جانبازان خبرنگار رضا اسدی (خبرگزاری ایرنا) و ولی‌الله حسین‌زاده (مینودر و مهر) در عرصه رسانه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کرد.
انتهای پیام/