خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۷
کد مطلب : ۳۴۵۸۹۶
استاندار اردبیل گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و سعادتمندی ما با ترویج فرهنگ شهادت عجین است.
خانواده‌های معظم شهدا حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند
به گزارش «ایثار»، اکبر بهنام‌جو استاندار اردبیل و یاسر شاهی مدیرکل بنیاد استان در آستانه عید سعید غدیرخم و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با خانواده‌های شهیدان «عسگر خانعلی زاده» و «ابراهیم رضایی گرجان» دیدار کردند.
استاندار اردبیل در این دیدارها با بیان اینکه امنیت و آرامش خود را مدیون شهدا و جانبازان و آزادگان هستیم، افزود: شهدا و ایثارگران ما هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشتند و درس پایداری و ایثار را با نثار خون مطهرشان به ما آموختند.
وی آزادگان را الگوی بارز صبر و مقاومت خواند و گفت: آزادگان سرافراز دوران سخت اسارت را تحمل کردند تا ما امروز آزادانه و با سربلندی زندگی کنیم.
بهنام‌جو با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و سعادتمندی ما با ترویج فرهنگ شهادت عجین است، افزود: مهم‌ترین هدف ما این است که از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل مربوط به خانواده‌های معظم شاهد قرار بگیریم و تصمیم‌های لازم در این زمینه گرفته شود.
انتهای پیام/