کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

انجام بیش از ۲۵ هزار تماس تلفنی با ایثارگران فارس در قالب طرح سپاس

19 مرداد 1399 ساعت 11:55

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: از ابتدای اسفند سال گذشته تا پایان تیرماه امسال بیش از ۲۵ هزار و ۵۰۰ تماس تلفنی با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر استان برقرار شده است.


به گزارش «ایثار»، رجبعلی راهی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده برای برگزاری دیدارهای حضوری با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و فراهم نبودن شرایط برای دیدار حضوری با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، از ابتدای اسفند سال گذشته، انجام تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا و ایثارگران را در اولویت کاری خود قرار دادیم با این هدف که علاوه بر احوالپرسی از این عزیزان به انتقال نکات آموزشی برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری بپردازیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس افزود: در این راستا از ابتدای اسفند سال گذشته تا پایان تیرماه امسال ۲۵ هزار و ۵۳۲ تماس تلفنی با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران فارس برقرار شده است.
وی عنوان کرد: از مجموع این آمار، حدود ۱۴ هزار تماس با خانواده‌های معظم شهدا، هشت هزار و ۴۰۰ تماس با خانواده معزز جانبازان و حدود ۵۰ تماس نیز با خانواده‌های آزادگان استان برقرار شده است.
راهی افزود: این تماس‌ها در قالب طرح ملی سپاس انجام شده و این طرح که مورد تأکید مقام معظم رهبری هم است شامل دیدار، سرکشی و تجلیل از خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس خاطرنشان کرد: جهت‌گیری بنیاد شهید و امور ایثارگران در طرح سپاس به شکل مراجعه معکوس ایثارگران به بنیاد است به شکلی که کارکنان بنیاد باید به آن‌ها مراجعه و آن عزیزان را مورد تکریم و تجلیل قرار دهند و درصورتی که خانواده‌های شهدا و ایثارگران نیاز به مراجعه حضوری و گرفتن خدمات از بنیاد داشته باشند نیز سیستم باید به گونه‌ای طراحی شده باشد که آن بزرگواران خدمات مورد نیاز خود را از طریق بستر اینترنت دریافت کنند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 345905

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/345905/انجام-بیش-۲۵-هزار-تماس-تلفنی-ایثارگران-فارس-قالب-طرح-سپاس

ايثار
  http://www.isaar.ir