خانواده‌های معظم شهدا عزت و افتخار ملت ايران هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
کد مطلب : ۳۴۵۹۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: خانواده‌های معظم شهدا عزت و افتخار ملت ايران هستند و از جايگاه ويژه‌ای در جامعه برخوردارند.
خانواده‌های معظم شهدا عزت و افتخار ملت ايران هستند
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در دیدار با خانواده سردار شهید «عبدالرضا حسن بیگی» و آزادگان سرافراز «قربان‌علی فعله‌گری»، «فریدون میهمی»، «علی احمدی‌نیاز»، «اسمعلی حیدری» و «وجه‌الله محمدی» به مناسبت عید بزرگ غدیر خم، گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا وظیفه مسئولان و مایه امید آن‌هاست.
وی افزود: خانواده‌های شهدا مظهر ایثار و فداکاری هستند و تکریم و تجلیل از آن‌ها باید در برنامه مسئولان قرار بگیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و یادآور شد: توسعه و پیشرفت کشور همچنین عزت و اقتدار نظام در سایه جان‌فشانی‌های شهدای والامقام و از خودگذشتگی آن‌ها حاصل شده است.
وی با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا عزت و افتخار ملت ايران هستند و از جايگاه ويژه‌ای در جامعه برخوردارند، اضافه کرد: حفظ آرمان شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدا همواره موجب دلگرمی مسئولان در انجام وظایف محوله و خدمات‌رسانی می‌شود.
نجفی خاطرنشان کرد: شهید با مجاهدت در راه خدا و بذل جان خود برای پاسداری از حکومت اسلامی به لقاء خداوند می‌رسد، بر همین اساس باید همواره یاد و نام شهدا را زنده نگه داشت و در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تلاش کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان مقام شامخ شهدا را ستود و بیان کرد: دفاع از انقلاب و مرزهای میهن و مقابله با دشمنان اسلام بزرگ‌ترین عنایت پروردگار به شهدای والامقام بود.
انتهای پیام/