تکریم خانواده‌های معظم شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۸
کد مطلب : ۳۴۵۹۷۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: تکریم خانواده‌های معظم شهدا و احیای یاد و نام شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و زنده ماندن این فرهنگ موجب پویایی جامعه و حفظ دستاوردهای شهدا است.
تکریم خانواده‌های معظم شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسن هنرمند ​در دیدار با نیروهای بازنشسته و اعضای شورای معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم، گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) برای تبلیغ دین خون دلها خورد و آزارها دید و برای اینکه پایه‌های اسلام مستحکم شود استقامت کرد، اما همه این تلاش‌ها در غدیرخم با اعلام ولایت امیر المومنین علی (ع) کامل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم ادامه داد: قرآن و اهل بیت (ع) دو امانت پیامبر در بین امت اسلام هستند و امروز ما منتظر آخرین وارث غدیر هستیم و امید است بتوانیم با عمل صحیح و خدمت صادقانه در نظام اسلامی زمینه ساز ظهور باشیم.
وی افزود: خدمت ما به کسانی است که با جان خویش از اسلام دفاع کردند، اینها زمینه سازان ظهور حضرتش هستند، کسانی که در میدان کارزار از جان گذشتند تا دین و ارزش‌های الهی باقی بماند و انقلاب اسلامی عزتمند به راه خود ادامه دهد.
دبیر شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان قم تأکید کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت کمتر از شهادت نیست و این ارزش و اهمیت ترویج این فرهنگ عاشورایی را که با فرهنگ مهدوی پیوند خورده است، می‌رساند.
حجت الاسلام هنرمند ادامه داد: امروز تکریم خانواده‌های معظم شهدا و احیای یاد و نام شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و زنده ماندن این فرهنگ موجب پویایی جامعه و حفظ دستاوردهای شهدا است.
انتهای پیام/