امام جمعه شبستر:

دیدار با خانواده های معظم شهدا از اسباب افزایش انگیزه خدمت به مردم است

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب : ۳۴۵۹۸۲
امام جمعه شبستر گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سبب ایجاد انگیزه بیشتر در بین مسئولان است، زمانی که ما خادمین شهدا در کنار این عزیزان قرار می‌گیریم و ایثار و ازخودگذشتگی آنان را می‌بینیم متوجه می‌شویم با چه انسان‌های بزرگوار و ایثارگری همراه شده ایم
دیدار با خانواده  های معظم شهدا از اسباب افزایش انگیزه خدمت به مردم است
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، حجت‌الاسلام والمسلمین یونس کیانی امام‌جمعه شبستر روز شنبه 18 مرداد 1399 به مناسبت عید غیرخم با والدین شهید سادات «رسول میرعلیزاده» دیدار و تکریم کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین یونس کیانی در این دیدار ضمن تبریک عید غدیر خم با اشاره به صبر و استقامت خانواده و والدین معظم شهدا گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران سبب ایجاد انگیزه در بین مسئولان است.
وی ادامه داد: زمانی که ما خادمین شهدا در کنار این عزیزان قرار می‌گیریم و ایثار و ازخودگذشتگی آنان را می‌بینیم متوجه می‌شویم با چه انسان‌های بزرگوار و ایثارگری همراه شده‌ایم.
امام‌جمعه شبستر در این دیدار که به‌اتفاق بهمن داستان فرمانده سپاه ناحیه مقاومت و امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهیدوامورایثارگران شهرستان شبستر برگزار شد، افزود: مهم‌ترین اثر در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران انتقال انرژی، بزرگداشت رشادت، شهامت، ایثارگری و خدمت به مردم خواهد بود.
گفتنی است،شهید«رسول میرعلیزاده» متولد 1341 در25 تیرماه 1361 در بصره به فیض شهادت نائل‌آمده است.
انتهای پیام/