پخش آثار هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیما

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۵
کد مطلب : ۳۴۵۹۹۱
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از پخش آثار هنری به مناسبت سالروز ورود آزادگان، شهادت شهدای منا، عملیات مرصاد و شهادت شهدای دیپلمات از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیما خبر داد.
پخش آثار هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیما
به گزارش «ایثار»، سید مرتضی حسینی با اشاره به ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: به همین مناسبت تعدادی از آثار هنری اعم از فیلم‌های مستند، نماهنگ، تیزر و سرود تولید شده که برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی صدا و سیما ارسال می‌شود.
وی در ادامه افزود: در این مدت به مناسبت‌های دیگری مانند فاجعه منا، عملیات مرصاد، شهادت شهید دوران، شهدای دیپلمات و شهدای مدافعان حرم؛ نماهنگ، فیلم مستند و تیزرهایی تولید و از شبکه‌های سراسری و برون‌مرزی صدا و سیما پخش شده است.
حسینی در رابطه با تولید آثار هنری راجع به «ایثار اجتماعی»، گفت: تعدادی فیلم کوتاه و تیزر با موضوع ایثار اجتماعی به‌خصوص ایثار پزشکان و پرستاران تولید شده و در حال پخش از شبکه‌های سراسری است و تعدادی از این آثار در مرحله تولید قرار دارد.
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برنامه‌های پیش‌روی این اداره کل اظهار کرد: در رابطه با هفته دفاع مقدس، شهدای خلبان و شهدای هسته‌ای؛ فیلم‌های مستند، تیزر، سرود و نماهنگ در دست تولید است. همچنین توافقی با شبکه چهار سیما برای تولید دو تله تئاتر صورت گرفته است.
انتهای پیام/