کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند

19 مرداد 1399 ساعت 15:02

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران پس از بازدید از چند رسانه در ساری گفت: خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند.


به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی به مناسبت روز خبرنگار  یکشنبه ۱۹ مرداد ماه از چند رسانه بازدید کرد و به پاس قدردانی از زحمات آنان در جهت پوشش خبری برنامه‌های بنیاد و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اهدای لوح تقدیر از چند ایثارگر خبرنگار تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از این بازدید ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رسانه با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت دارند، گفت: قلم‌فرسایی در جهت معرفی، اشاعه، نشر و گسترش فرهنگ ایثار، جهاد و فداکاری، رسالت اصلی خبرنگاران است.
مظلومی با اشاره به اینکه خبرنگاران بازوان توانمند و گره‌گشای بسیاری از مسائل هستند، گفت: خبرنگاران بیرق بزرگ آگاهی‌بخشی را بر دوش کشیده و طلایه‌داران واقعی و سفیران حقیقی تنویر افکار عمومی هستند.
وی روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران پرتلاش عرصه خبر تبریک گفت و افزود: تعامل و همکاری شایسته اصحاب رسانه استان با بنیاد ستودنی است و این روند تعاملی و ارتباط متقابل باید بیشتر شود.
مدیرکل بنیاد مازندران تصریح کرد: خبرنگاران ایثارگر جزو بدنه بنیاد هستند و با استفاده از توانمندی و ظرفیت‌های بالای خود می‌توانند در جهت رفع مشکلات مخاطبان و جامعه هدف نقش ارزنده‌ای ایفا کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران دیدار با خبرنگاران ایثارگر، ارسال پیام تبریک روز خبرنگار، تماس تلفنی با تعدادی از خبرنگاران، تجلیل از خبرنگاران ایثارگر بنیادهای تابعه و برگزاری جلسه شورای اطلاع‌رسانی را از برنامه‌های بنیاد مازندران در روز خبرنگار عنوان کرد.
وی شیوه ابلاغ پیام به نسل سوم و چهارم انقلاب را در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت ضروری دانست و گفت: معرفی شهدا و ماندگار کردن یاد و نام شهیدان گرانقدر باید در قالب هنر برای جوانان بازگو شود.
مظلومی در خصوص وضعیت جامعه ایثارگری و شیوه‌های خدمت رسانی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان، اقدامات بنیاد در بخش درمان، ساماندهی مسکن ایثارگران، گلزار شهدا، پایش سلامت ایثارگران، خدمات بیمه‌های درمان، آموزش عالی و عمومی، مشکل اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، طرح تکریم و سپاس از ایثارگران و برنامه‌های ترویجی در حوزه ایثار و شهادت گزارشی ارائه کرد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 346001

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/346001/خبرنگاران-نقش-مهمی-ترویج-توسعه-فرهنگ-ایثار-شهادت

ايثار
  http://www.isaar.ir