رئیس بنیاد حاجی آباد:

امنیت جامعه را مدیون رشادت های ایثارگران هستیم

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۲
کد مطلب : ۳۴۶۰۱۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: امنیت، آسایش و استقلال جامعه حاصل رشادت های ایثارگران است.
امنیت جامعه را مدیون رشادت های ایثارگران هستیم
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی شنبه 18 مردادماه به مناسبت سالروز شهادت شهید محسن حججی و روز بزرگ داشت شهدای مدافع حرم، ضمن دیدار و تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم «عبدالحمید سالاری سردری» مزار این شهید گرانقدر را گلباران کرد و افزود: یکی از ویژگی های بارز شهدا پیروی کردن از ولایت فقیه بود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد در حاشیه این دیدار اشاره ای به اجرای طرح سپاس در راستای تکریم ایثارگران کرد و اظهار داشت: مقاومت قهرمانانه شهدا، جانبازان و آزادگان در دوران انقلاب و دفاع مقدس، نظام اسلامی ما را حفظ کرد و به عنوان یک کشور مستقل و موفق مطرح ساخت.
وی ایثارگران را جزو شاخصه های ماندگار تاریخ دانست و اضافه کرد: پرچمی که شهدا، جانبازان و آزادگان برافراشتند، پرچم عزت، افتخار و سربلندی ملت است که باید از آن به عنوان یک امانت ارزشمند پاسداری کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد با بیان اینکه امنیت، آسایش و استقلال جامعه حاصل رشادت های ایثارگران است، عنوان کرد: «عبدالحمید سالاری سردری» نخستین شهید مدافع حرم استان هرمزگان است که در خانواده ای مذهبی، زحمتکش و انقلابی رشد کرد.
گفتنی است؛ شهید «عبدالحمید سالاری سردری» دوم شهریور 1355 در روستای سردر سیرمند، از توابع بخش فارغان شهرستان حاجی آباد دیده به جهان گشود و سوم آذر 1394 در سوریه بر اثر انفجار تله انفجاری به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/احسان قاسمی خبرنگار ایثار هرمزگان در شهرستان حاجی آباد