بیشترین مشکلات ایثارگران در حوزه‌ مسکن، اشتغال و درمان است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۳
کد مطلب : ۳۴۶۰۲۲
مدیرکل بنیاد خوزستان گفت: بیشترین مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران در حوزه‌های مسکن، اشتغال و درمان است که برای رفع آنها همه دستگاه‌ها باید همت کرده و ما را همراهی کنند.
بیشترین مشکلات ایثارگران در حوزه‌ مسکن، اشتغال و درمان است
به گزارش «ایثار»، عبدالرضا فرجیان در دیدار با ایثارگران مشکلات آن‌ها را مورد بررسی قرار داد و گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در این دیدارها مسائل متنوعی را مطرح می‌کنند که بخش زیادی از این مشکلات و کاستی‌ها به اجرایی نشدن قوانین جامع خدمات رسانی به ایثارگران در سایر دستگاه‌ها است.
مدیرکل بنیاد خوزستان افزود: بیشترین مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی ایثارگران در حوزه‌های مسکن، اشتغال و درمان است که برای رفع آنها همه دستگاه‌ها باید همت کرده و ما را همراهی کنند.
وی گفت: در خصوص اشتغال ایثارگران، بنیاد با مشکلات و مراجعات زیادی مواجه است و در حال حاضر ۹ هزار و ۷۰۰ ایثارگر جویای شغل داریم که ۴ هزار و ۱۷۰ نفر از آنها فرزند شهید و ایثارگر و بسیاری نیز فارغ التحصیل موسسات علمی و آموزشی هستند که رفع این مشکل با خدمات بنیاد شهید و امور ایثارگران مرتفع نمی‌شود و باید سایر دستگاه‌های دولتی و غیردولتی در این کار عظیم ما را یاری کنند.
انتهای پیام/