صبر و ایثارگری جانبازان درس‌آموز است

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۳۴۶۰۳۲
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بابیان اینکه صبر و ایثارگری جانبازان که باتحمل رنج برجای‌مانده از دوران دفاع مقدس روزگار می‌گذرانند برای ما درس‌آموز است، گفت: جانبازان با الهام از کردار و منش بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع)، درس فداکاری و شجاعت و وفا آموختند.
به گزارش «ایثار» احمد عباسیه بزرگی به مناسبت دهه امامت و ولایت در دیدار با جانباز ۷۰ درصد «حاج علی‌اصغر پرکان»، گفت: فضیلت معنوی و جایگاه معنوی عید غدیر خم بسیار ارزشمند است، اگر کسی شب و روز عید غدیر را درک کند، انگار کل شب‌ها و روز‌های عمر دنیا را درک کرده و به عبادت و بندگی سپری کرده است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان عید سعید غدیر را تداوم ولایت الله و ولایت پیامبر (ص) دانست و گفت: اگر عید غدیر نبود رسالت پیامبر (ص) که به اتمام رساندن نبوتشان بود، تکمیل نمی‌شد امروزه اگر به درک درستی از واقعه غدیر برسیم، متوجه خواهیم شد که مسیر اسلام راستین از راه غدیر پیموده می‌شود.
عباسیه بزرگی فداکاری و ایثار جانبازان را اقدامی بسیار بزرگ و ارزشمند توصیف کرد و گفت: جانبازان، انسان‌هایی ایثارگر و جان‌برکف‌ هستند و جانبازی، مدال افتخاری است که خداوند متعال این نعمت ارزشمند و افتخار بزرگ را نصیب بعضی از افراد برگزیده خود کرده است.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بابیان اینکه رفع موانع جامعه ایثارگری نیازمند تلاش مضاعف است، خاطرنشان کرد: تلاش در رفع موانع، موجب دلگرمی خانواده‌های شاهد و ایثارگر می‌شود و درنهایت دعای خیر آنان شامل حال ما خواهد بود.
وی بابیان اینکه صبر و ایثارگری جانبازان که باتحمل رنج برجای‌مانده از دوران دفاع مقدس روزگار می‌گذرانند برای ما درس‌آموز است، گفت: جانبازان با الهام از کردار و منش بزرگ جانباز کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع)، درس فداکاری و شجاعت و وفا آموختند و در عمل نیز آن را به اثبات رسانیدند. این عزیزان در راه دفاع از اهداف مقدس اسلام تا پای جان ایستادند و با اهدای بخشی از وجود خود، از حریم اسلام محافظت کرده و حماسه‌ای جاوید آفریدند.
انتهای پیام/