خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همواره حامی انقلاب اسلامی بوده‌اند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹
کد مطلب : ۳۴۶۰۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در تماس تلفنی با ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همواره حامی انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان بوده‌اند.
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همواره حامی انقلاب اسلامی بوده‌اند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در تماس تلفنی با ایثارگران ضمن تبریک عید سعید غدیرخم، گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران همواره حامی انقلاب اسلامی و کشور عزیزمان بوده‌اند و در هر عرصه‌ای با مجاهدت‌ها و ایثارگری‌های خود آرمان‌های انقلاب را حفظ کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه ایثارگران امروز نیز مانند همیشه پیرو منویات مقام معظم رهبری در مبارزه و پیشگیری از ویروس کرونا نقش پررنگی داشتند، تصریح کرد: ایثارگران افتخار و عزت و آبروی کشور هستند و ما به وجود این عزیزان افتخار می‌کنیم، دیدار ایثارگران و خدمت به این عزیزان سبب عاقبت بخیری و سعادت است، اما علی رغم میل باطنی ناچاریم برای در مصون ماندن ایثارگران عزیز از این بیماری تا جای ممکن خدمات به صورت غیر حضوری ارائه شود.
وی افزود: تلاش برای خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران باهمت ویژه‌ای در اولویت قرارگرفته است، تمام سعی و کوشش کارکنان بنیاد بر این است تا خدایی ناکرده سلامتی ایثارگران با مخاطره مواجه نشود، لذا مقرر است تا همکاران بنیاد با برقراری تماس‌های تلفنی مکرر از اوضاع سلامتی ایثارگران با خبر شوند.
رستمیان تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات ناچیز خود به اقیانوس بی‌کران ایثارگران ذره‌ای از ایثارگری‌های این عزیزان را جبران کنیم. 
انتهای پیام/