رئیس بنیاد لنگه خبر داد

تجلیل از 17 ایثارگر در شهرستان بندر لنگه

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۱
کد مطلب : ۳۴۶۰۴۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندر لنگه گفت: در راستای طرح سپاس، با 17 خانواده شهید و جانباز در شهرستان بندر لنگه دیدار و از آنها تجلیل شد.
تجلیل از 17 ایثارگر در شهرستان بندر لنگه
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، سید هادی موسوی شنبه 18 مرداد به مناسبت فرارسیدن عید غدیر خم ضمن دیدار با خانواده شهدا و جانبازان شهرستان بندر لنگه، بسته های کمک معیشتی به آنها اهدا کرد و افزود: شکیبایی، استقامت و عدم توقع جامعه شاهد و ایثارگر نباید باعث شود که نسبت به مشکلات این عزیزان بی توجه باشیم.
وی کمک به ایثارگرانی که به علت ویروس کرونا دچار آسیب اقتصادی و معیشتی شده اند را ضروری دانست و تأکید کرد: هنگام دیدار و تجلیل از ایثارگران فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی به طور کامل رعایت شد.
موسوی با بیان اینکه اجرای طرح سپاس و گرامی داشتن مقام والای خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان جزو برنامه های مهم این نهاد هستند، ادامه داد: دیدارها فرصت مناسبی است که وضعیت زندگی این عزیزان بررسی و مشکلات آنها رفع شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بندر لنگه اشاره ای به سفارش مقام معظم رهبری در خصوص دیدار با خانواده ایثارگران کرد و یادآور شد: در راستای طرح سپاس، با 17 خانواده شهید و جانباز در شهرستان بندر لنگه دیدار و از آنها تجلیل شد.
گفتنی است؛ شهرستان بندر لنگه در 180 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که ۱۲۲ شهید، 154 جانباز و 47 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/


عبدالرضا میرانی طراده خبرنگار ایثار هرمزگان در شهرستان بندر لنگه