ایثارگران ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۳۴۶۱۶۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: ایثارگران ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی هستند.
ایثارگران ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی هستند
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک میلاد با سعادت امام موسی کاظم علیه السلام ایثارگران را ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی دانست و تصریح کرد: تا زمانی كه فرهنگ ایثار ، جهاد و مقاومت و در كشور ما زنده است، می‌‌توانيم استقلال و آزادی و عزت خويش را حفظ كنيم.
وی با باین اینکه فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت ریشه در عاشورا دارد گفت: این روحیه همواره سد محکمی در مقابل زیاده‌خواهی و تجاوزگری دشمنان بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: این فرهنگ در عرصه های مختلف با شرایط گوناگون نمون پیدا کرده است، امروز کادر پزشکی و درمانی و مردم همیشه در صحنه حاضر ایران با تاسی از همان فرهنگ در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند.
رستمیان در ادامه با اشاره به تقویت روحیه ایثارگری در راستای خدمت به ایثارگران گفت: ایثارگران در شرايط دشوار با عزم و اراده‌‌ای استوار از جان خويش برای تداوم انقلاب اسلامی گذشتند، امروز تجليل از مقام شامخ اين ياوران با اخلاص نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسخی اندك به اوج ايثار، صبر و شكيبايی آنان است.

انتهای پیام/