ایثارگران ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۴۶۱۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز ایثارگران را ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی دانست و گفت: تا زمانی كه فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت در كشور ما زنده است، می‌‌توانيم استقلال و آزادی و عزت خويش را حفظ كنيم.
ایثارگران ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی هستند
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک میلاد با سعادت امام موسی کاظم علیه السلام ایثارگران را ميراث‌داران فرهنگ مقاومت، ايثار و شهادت‌طلبی دانست و گفت: تا زمانی كه فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت در كشور ما زنده است، می‌‌توانيم استقلال و آزادی و عزت خويش را حفظ كنيم.
وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار، جهاد و مقاومت ریشه در عاشورا دارد، گفت: این روحیه همواره سد محکمی در مقابل زیاده‌خواهی و تجاوزگری دشمنان بوده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز افزود: این فرهنگ در عرصه‌های مختلف با شرایط گوناگون نمود پیدا کرده است و امروز کادر پزشکی و درمانی و مردم همیشه در صحنه حاضر ایران با تأسی از همان فرهنگ در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند.
رستمیان با اشاره به تقویت روحیه ایثارگری در راستای خدمت به ایثارگران گفت: ایثارگران در شرايط دشوار با عزم و اراده‌‌ای استوار از جان خويش برای تداوم انقلاب اسلامی گذشتند، امروز تجليل از مقام شامخ اين ياوران با اخلاص نظام مقدس جمهوری اسلامی پاسخی اندك به اوج ايثار، صبر و شكيبايی آنان است.
انتهای پیام/