گفت‌وگوی صمیمی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با ایثارگران استان

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷
کد مطلب : ۳۴۶۲۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در دیدارهای جداگانه با ایثارگران مسائل و مشکلات آنان را بررسی کرد.
گفت‌وگوی صمیمی مدیرکل بنیاد خراسان رضوی با ایثارگران استان
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام حسین معصومی دوشنبه ۲۰ مرداد با حضور در مرکز ارتباطات و مراجعات اداره کل بنیاد خراسان رضوی با ۱۴ نفر از ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با بیان اینکه تقاضا برای وام در بین جامعه ایثارگری افزایش یافته است، ادامه داد: عدم اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران با وجود قوانین صریح در این خصوص، مشکلات را مضاعف کرده است و مسئولان باید نگاه ویژه‌ای نسبت به رفع مشکلات ایثارگران داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه همه ما از دستاوردهای شهدا و ایثارگران بهره‌مند هستیم، افزود: در حال حاضر بیش از ۱۰ هزار فرزند شهید، جانباز و آزاده در استان خراسان رضوی جویای کار هستند که این آمار رو به افزایش است و همه ما نسبت به این مشکل این قشر معزز مسئول هستیم.
حجت‌الاسلام معصومی افزود: مسکن و خدمات درمانی از موضوعات دیگری است که در این ملاقات، ایثارگران مطرح کردند و مشکلات آنان توسط کارشناسان پیگیری و بررسی می‌شود.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی تأکید کرد: بیرون آمدن از منزل در شرایط وجود بیماری کرونا به هر دلیلی سلامتی انسان را به خطر می‌اندازد، لذا به همه جامعه ایثارگری توصیه می‌کنیم از پل‌های ارتباطی همانند تلفن ۱۶۱۶ و کانال ایثار رضوی در پیام‌رسان ایتا با کارشناسان بنیاد ارتباط برقرار کنند.
انتهای پیام/