نشست کمیسیون موارد خاص بنیاد آذربایجان غربی برگزار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۹
کد مطلب : ۳۴۶۳۰۹
نشست کمیسیون موارد خاص اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با حضور مدیرکل بنیاد استان و با هدف بررسی موارد خاص خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
نشست کمیسیون موارد خاص بنیاد آذربایجان غربی برگزار شد
به گزارش «ایثار»، مهدی فعال در نشست کمیسیون موارد خاص اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی که با هدف بررسی موارد خاص خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا گفت: باید تمام تلاشمان برای مسایل مربوط به جامعه شاهد و ایثارگر به‌کار گیریم تا این عزیزان کمترین دغدغه‌ای در زندگی نداشته باشند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان غربی اضافه کرد: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران بدون منت و در واقع انجام وظیفه‌ای است که به آن افتخار می‌کنیم.
وی افزود: پرونده‌هایی که وارد کمیسیون موارد خاص می‌شود، توسط مددکاران بنیاد شناسایی شده‌اند و با هم‌فکری مدیران و مددکار خانواده تلاش می‌شود راه حلی برای رفع یا کاهش مشکلات پیش‌بینی شود.
در این نشست به مواردی همچون ازدواج سالم فرزندان شاهد و ایثارگر و مساعدت‌های بنیاد و رفع مشکلات حقوقی و خانوادگی و اقدامات لازم و راهکارهای لازم در این خصوص ارائه شد.
انتهای پیام/