برقراری بیش از ۴ هزار ارتباط تلفنی با ایثارگران استان گلستان

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹
کد مطلب : ۳۴۶۳۲۲
مدیرکل بنیاد استان گلستان با بیان اینکه تمام تلاش بنیاد در دوران شیوع ویروس کرونا پیگیری و حل مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بصورت غیرحضوری است گفت: در همین راستا از ابتدای سال جدید تا کنون بیش از ۴ هزار ارتباط تلفنی با جامعه ایثارگری استان برقرار شده است.
برقراری بیش از ۴ هزار ارتباط تلفنی با ایثارگران استان گلستان
به گزارش «ایثار»، اسرافیل وزیری در حاشیه ملاقات عمومی با جامعه هدف بنیاد، گفت: شنیدن خواسته‌های جامعه ایثارگری و پیگیری مشکلات این قشر معزز از وظایف اساسی بنیاد است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان ضمن تأکید بر عدم خروج جامعه ایثارگری از منزل جز در مواقع ضروری بیان کرد: تمام تلاش بنیاد در دوران شیوع ویروس کرونا پیگیری و حل مشکلات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بصورت غیرحضوری است و در همین راستا از ابتدای سال جدید تا کنون بیش از ۴ هزار ارتباط تلفنی با جامعه ایثارگری استان برقرار شده است.
وزیری بابیان ضرورت حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه گفت: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر هم شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و ترویج مشی زندگی این بزرگ‌مردان می‌تواند آینده معنوی نسل جوان را تأمین کند.
انتهای پیام/