مدیرکل بنیاد هرمزگان:

انتقال حماسه آفرینی های ایثارگران، هنر خبرنگاران متعهد است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
کد مطلب : ۳۴۶۳۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: انتقال و انتشار حماسه آفرینی های ایثارگران، هنر خبرنگاران متعهد و دلسوز است.
انتقال حماسه آفرینی های ایثارگران، هنر خبرنگاران متعهد است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری مهرِ هرمزگان، از مسئول این رسانه تجلیل کرد و افزود: رسانه‌ ها جزء عوامل مهمی بودند که در اعزام نیرو‌های رزمنده و ایجاد پشتیبانی تدارکاتی از سوی جامعه نقش خود را به خوبی ایفا کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان در ادامه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت و تصریح کرد: خبرنگاران با حضور در مناطق جنگی دوشادوش ایثارگران اخبار جبهه را پوشش دادند و با این فعالیت فرهنگی ارزنده، به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک شایانی کردند.
وی یادآور شد: خبرنگاران و تصویربرداران در دوران دفاع مقدس برای انجام دادن رسالت حرفه ای خود، با احساس مسئولیتی که داشتند در سنگر فرهنگ و ادب حاضر شدند و تا پای جان خدمت کردند.
ناوکی ضمن بیان اینکه عده ای از خبرنگاران در جنگ تحمیلی مجروح، مفقود و یا شهید شدند، تأکید کرد: برای حفظ بقای نظام و انقلاب اسلامی باید فرهنگ ایثار و شهادت را به نحو شایسته ای در جامعه نشر دهیم و این مسئله حیاتی وظیفه رسانه ها را دوچندان می کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان اشاره ای به ویژگی های اصحاب رسانه کرد و گفت: انتقال و انتشار حماسه آفرینی های ایثارگران، هنر خبرنگاران متعهد و دلسوز است.
وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش این خبرگزاری در راستای همکاری با بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، ادامه داد: انشاءالله با تعامل و همت روزافزون بتوانید بیش از پیش وصایا، خاطرات، و زندگی نامه شهدا، جانبازان و آزادگان را نشر دهید و فداکاری های این عزیزان را به جامعه معرفی کنید.
انتهای پیام/


الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان