مدیرکل بنیاد هرمزگان:

ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۵
کد مطلب : ۳۴۶۳۴۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند که قله‌های بلند حماسه را در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی پیموده اند.
ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، سه شنبه 21 مرداد عطا ناوکی ضمن دیدار با والدین شهید معظم «محمد قاسمی قلعه قاضی» در شهرستان بندرعباس، از این عزیزان قدردانی کرد و افزود: شهدا با نثار خون خود به برگ های زرین تاریخ این مرز و بوم برکت و افتخار اهدا کرده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به اینکه خداوند متعال بارها در آیاتی از قرآن، مقام شهادت و شهدا را تکریم کرده است، ادامه داد: وظیفه ما در راستای تکریم و دلجویی از خانواده شهدا بسیار حساس و سنگین است که باید در برابر این مسئولیت بزرگ با تعامل و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی کوشا باشیم.
وی تصریح کرد: وصایا، خاطرات و منش تک تک شهدای هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز و فردا درس فداکاری، خودسازی، ولایت پذیری، عزت، ایستادگی و استقلال است.
ناوکی تحقق منویات و اندیشه‌های شهدا، امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در زمینه گسترش فرهنگ مقاومت، ایثار، شجاعت، شرافت و استقلال دانست و اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، یعنی قدم گذاشتن در مسیر اهداف والای آنها که باعث توسعه و رشد معنوی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و سیاسی جامعه می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان خاطرنشان کرد: ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند که قله‌های بلند حماسه را در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی پیموده اند.
گفتنی است؛ این دیدار با حضور حجت الاسلام «احمد پهلوانی» رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان و غلام فتح آبادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس صورت گرفت.
شهید «محمد قاسمی قلعه قاضی» 11 مهر 1346 در شهرستان بندرعباس چشم به جهان گشود و هفتم بهمن 1365 در منطقه عملیاتی شلمچه شربت شهادت نوشید.
انتهای پیام/الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان