پدر شهیدان «قیطاسی» به فرزندان شهیدش پیوست

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : ۳۴۶۳۸۵
«حاج ستار قیطاسی» پدر شهیدان «علی احمد و علی محمد قیطاسی» و «محمود قیطاسی» جانباز ۴۰ درصد پس از گذشت سال‌ها تحمل درد و رنج دوری از فرزندان آسمانی شد.
پدر شهیدان «قیطاسی» به فرزندان شهیدش پیوست
به گزارش «ایثار»، «حاج ستار قیطاسی» پدر شهیدان «علی احمد و علی محمد قیطاسی» و «محمود قیطاسی» جانباز ۴۰ درصد پس از گذشت سال‌ها تحمل درد و رنج دوری از فرزندان خود، دعوت حق را لبیک گفت و آسمانی شد.
پیکر آن مرحوم پس از تشییع در بهشت زهرا (س) نهاوند به خاک سپرده  شد.
شهید علی احمد قیطاسی  متولد سال ۱۳۴۴ از نیروی رسمی ژاندارمری سابق، ۲۴ آبان سال ۱۳۶۶ با سمت رییس شناسایی اطلاعات تیپ انصار ژاندارمری وقت به همراه معاون شهید خود سلیمان اکبری و نیروهای تحت امر برای عملیات شناسایی وارد منطقه زبیدات عراق می شوند و در آن منطقه در دام کمین نیروهای دشمن می‌افتند پیکر مطهر این شهید والامقام پس از تفحص بعد از ۲۷ سال دوری از وطن در سال ۹۴ در میان استقبال و تشییع باشکوه مردم نهاوند به میهن بازگشت و در جوار برادر شهیدش در گلزار شهدای نهاوند آرام گرفت.
این شهید سرافراز در سال ۹۵ به‌عنوان شهید شاخص نیروی انتظامی استان همدان معرفی شد.
شهید علی‌محمد قیطاسی متولد سال ۱۳۴۱ است که به عضویت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درآمده بود و پس از حضور در چندین عملیات به مقام جانبازی رسید و در ۱۲ خرداد سال ۶۹ به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/