ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۳۴۶۳۸۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند که قله‌های بلند حماسه را در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی پیموده‌اند.
ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند
 به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی سه شنبه ۲۱ مرداد ضمن دیدار با والدین شهید معظم «محمد قاسمی قلعه قاضی» در شهرستان بندرعباس، از این عزیزان قدردانی کرد و گفت: شهدا با نثار خون خود به برگ‌های زرین تاریخ این مرز و بوم برکت و افتخار اهدا کرده‌اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان با اشاره به اینکه خداوند متعال بارها در آیاتی از قرآن، مقام شهادت و شهدا را تکریم کرده است، ادامه داد: وظیفه ما در راستای تکریم و دلجویی از خانواده‌های معظم شهدا بسیار حساس و سنگین است و باید در برابر این مسئولیت بزرگ با تعامل و مشارکت سایر دستگاه های اجرایی کوشا باشیم.
وی تصریح کرد: وصایا، خاطرات و منش تک تک شهدای هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز و فردا درس فداکاری، خودسازی، ولایت پذیری، عزت، ایستادگی و استقلال است.
ناوکی تحقق منویات و اندیشه‌های شهدا، امام راحل و رهنمودهای مقام معظم رهبری را در زمینه گسترش فرهنگ مقاومت، ایثار، شجاعت، شرافت و استقلال دانست و اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا، یعنی قدم گذاشتن در مسیر اهداف والای آنها که باعث توسعه و رشد معنوی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و سیاسی جامعه می شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان خاطرنشان کرد: ایثارگران سمبلی از فداکاری، شهامت و مقاومت هستند که قله‌های بلند حماسه را در راه دفاع از نظام جمهوری اسلامی پیموده‌اند.
این دیدار با حضور حجت الاسلام «احمد پهلوانی» رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان و غلام فتح آبادی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرعباس صورت گرفت.
شهید «محمد قاسمی قلعه قاضی» ۱۱ مهر ۱۳۴۶ در شهرستان بندرعباس چشم به جهان گشود و هفتم بهمن ۱۳۶۵ در منطقه عملیاتی شلمچه شربت شهادت را نوشید.
انتهای پیام/