مهمترین دغدغه بنیاد ایجاد اشتغال و کارآفرینی در بین ایثارگران است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
کد مطلب : ۳۴۶۳۹۶
مدیرکل بنیاد استان کرمانشاه در سفر به شهرستان‌های گیلانغرب و اسلام آباد غرب گفت: مهمترین دغدغه امروز بنیاد ایجاد اشتغال و کارآفرینی در بین ایثارگران جویای کار است.
مهمترین دغدغه بنیاد ایجاد اشتغال و کارآفرینی در بین ایثارگران است
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری در سفر به شهرستان‌های گیلانغرب و اسلام آبادغرب روز سه‌شنبه ۲۱ مردادماه  با گرامی داشت فرارسیدن ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، آزادگان را سفیران انقلاب اسلامی در طول دوران اسارت در زندان‌های بعثیون عراقی عنوان کرد و افزود: ۲۶ مرداد فرصت خوبی است تا فداکاری‌های این عزیزان بازخوانی و برای جامعه یادآوری شود. 
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با تجلیل از رشادت‌های یک هزار و ۸۰۰ آزاده استان گفت: ۲۶ مرداد روزی بسیار بزرگ و به یادماندنی است و خاطرات شیرین آن هرگز از ذهن ملت سلحشور ایران اسلامی فراموش نخواهد شد.
وی صبر و استقامت آزادگان و خانواده‌های گرانقدر آنان را در سال‌های اسارت ستود و ابراز امیدواری کرد: خادمان شهدا بتوانند با تلاش و جدیت دین خود را به این عزیزان ادا کنند.
وی به تفاهم‌نامه بنیاد و وزارت صمت اشاره کرد و افزود: مهمترین دغدغه امروز بنیاد ایجاد اشتغال و کارآفرینی در بین ایثارگران جویای کار است و این تفاهم‌نامه نیز در همین راستا و  به منظور ایجاد بستر لازم در جهت اشتغال، پایداری شغلی و توسعه کار و شغل ایثارگران تهیه شده که امید می رود نقش مهمی را در این خصوص ایفا کند. 
حجت الاسلام عسگری ادامه داد: ظرفیت‌های مناسبی در بین جامعه ایثارگری وجود دارد که انتظار داریم با مجموع امکانات و تسهیلاتی که در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزارت صمت قرار دارد گام های مؤثری را در جهت توانمند سازی، اشتغال زایی و کارآفرینی جامعه هدف برداشته و نقش مهمی را در کاهش آمار بیکاری استان و جامعه هدف داشته باشیم.
در پایان این بازدید حجت الاسلام عسگری با حضور در بخش‌های مختلف اداری از نزدیک با مسائل و مشکلات این حوزه‌ها آشنا شد.
انتهای پیام/