جانفشانی شهدا درسی ماندگار برای حفظ و اعتلای اسلام در جهان است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۳۴۶۴۰۰
مدیرکل بنیاد ایلام گفت: جانفشانی و ایثار شهدا و ایثارگران، درسی ماندگار از بزرگ مردان این مرز و بوم، برای حفظ اعتلای نام اسلام و انقلاب در جهان است.
جانفشانی شهدا درسی ماندگار برای حفظ و اعتلای اسلام در جهان است
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده در ششمین هفته از طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم در راستای پاسداشت مقام والای شهدا و ایثارگران و تکریم خانواده‌های معظم شهدا، روز سه شنبه ۲۱ مردادماه با سفر به شهرستان ایوان با خانواده‌های معظم شهیدان والامقام «عبدالمهدی و محمد کریم پیرحیاتی» و «مسلم احمدی» و جانبازان گرانقدر ۷۰ درصد «عجم صادقپور» و «میرزا عباسی» دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مسائل و مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را بررسی و پیگیری کرد و گفت: باید تمام تلاشمان را برای مسائل مربوط به جامعه شاهد و ایثارگر به‌کار گیریم تا این عزیزان به ویژه والدین معظم شهدا و جانبازان ۷۰ درصد، کوچکترین دغدغه‌ای در زندگی نداشته باشند.
وی با تجلیل از مقام والای شهدا و ایثارگران، افزود: جانفشانی و ایثار شهدا و ایثارگران، درسی ماندگار از بزرگ مردان این مرز و بوم، برای حفظ اعتلای نام اسلام و انقلاب در جهان است و تلاش امروز همه ما بر این است تا امانت‌داران شایسته‌ای برای میراث شهدا باشیم.
تولیده تصریح کرد: این ایثارگران هستند که نشان دادند تا پای جان در دفاع از اسلام و پشتیبان ولایت هستند و در واقع خدمت به این عزیزان، خدمت به اسلام، نظام و ارزش‌ها است.
 شهیدان والامقام «عبدالمهدی و محمد کریم پیرحیاتی» در تاریخ ۲۸ آبان سال ۵۹ در منطقه سادات سومار و شهید گرانقدر «مسلم احمدی» در سال ۶۶ در منطقه مهران به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/