برگزاری جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در طبس

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۳
کد مطلب : ۳۴۶۴۳۱
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طبس گفت: نسل حاضر و نسل های آینده با تاسی از این اسوه های صبر و مقاومت رشد و بالندگی بیش از پیش برای میهن اسلامی رقم بزند.
برگزاری جلسه هماهنگی وبرنامه ریزی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در طبس
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ، حسن محمدیان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان طبس گفت: جلسه هماهنگی و برنامه ریزی سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور مسئولین و نمایندگان ادارات ذیربط  در محل اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران طبس برگزار شد.
حسن محمدیان رئیس  بنیاد طبس در این جلسه به لزوم برگزاری مراسمی درخور شان و شایسته این عزیزان تاکید کرد و گفت:آزادگان در طول اسارت نیز با تحمل رنج ها و مشقت ها ی فراوان هیچگاه از اهداف خود کوتاه نیامده واسیر ترفند های دشمن نشدند .
وی با بیان اینکه حفظ این رشادتها و روحیه های ایثارگری در میان مردم سرمایه ی عظیمی برای کشور و ابزار اقتدار نظام اسلامی هستند خاطر نشان کرد: درمراسم امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا و با رعایت پروتکل های بهداشتی به نحوی متفاوت تر از آزادگان تجلیل شود.
محمدیان در ادامه افزود: برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان  در این شهرستان را اقدامی در جهت پاسداشت عزت و افتخار آفرینی این عزیزان عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد: نسل حاضر و نسل های آینده با تاسی از این اسوه های صبر و مقاومت رشد و بالندگی  بیش از پیش برای میهن اسلامی رقم بزند.
شایان ذکر است ،شهرستان طبس در فاصله 300کیلومتری استان واقع که  افتخار 221 شهید،512جانباز و24آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس را دارد .