خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم ایثارگران در هر شرایطی اولویت است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۳۴۶۴۸۱
مدیرکل بنیاد مرکزی در ملاقات مجازی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: در هر شرایطی خدمت‌رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر اولویت است.
خدمت‌رسانی به خانواده‌های معظم ایثارگران در هر شرایطی اولویت است
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاری‌فر صبح امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد در ملاقات مجازی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، گفت: هر چه برای خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران کار شود در مقابل ایثارگری‌های آنان بسیار اندک است.
وی گفت: ما باید بیش ازاین به جامعه ایثارگرمان توجه کنیم، چرا که نسل جوان ما که علاقه‌مند به امنیت، اقتدار و استقلال کشور هستند، نگاهشان به این است که ما با قهرمانانمان در دوران هشت سال دفاع مقدس چگونه برخورد می‌کنیم.
انصاری‌فر گفت: ارج نهادن به خانواده‌های معزز شهدا، ایثارگران و جانبازان و تکریم ارزش های والایی که این عزیزان در نظام جمهوری اسلامی برای آنها جانفشانی کرده‌اند، وظیفه همه است و احترام به این بزرگواران، زنده نگه داشتن ارزش های ایثار، صبر و وفاداری به اسلام و انقلاب اسلامی است و البته حقی بر گردن ما است.
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به شیوع بیماری کرونا ویروس و اینکه سلامتی ایثارگران برای بنیاد در اولویت است، گفت: ملاقات چهره به چهره روزهای چهارشنبه هر هفته به صورت مجازی برگزار می‌شود.
انصاری‌فر بیان کرد: توصیه ما به همه ایثارگران این است که برای سلامتی خودشان از مراجعه حضوری به ادارات بنیاد خودداری و مسائل‌شان را تلفنی پیگیری کنند. وقتی مقام معظم رهبری و همه مسئولان دولتی به دلیل جدی بودن این ویروس تاکید کردند که در خانه بمانید و کمتر بیرون بروید، باید حداکثر توانمان را به کار گیریم تا این امر محقق شود.
ملاقات چهره به چهره مدیرکل با جامعه ایثارگری هر هفته چهارشنبه‌ها به صورت حضوری برگزار می‌شد که با توجه به شرایط کنونی با وجود ویروس کرونا و نارنجی و قرمز شدن وضعیت بعضی از شهرها، این ارتباط به صورت مجازی با ایثارگران ساکن در شهرستان‌های تابعه برگزار می‌شود.
جمعیت ایثارگری استان مرکزی تقریبا ۲۱ هزار نفر است و این استان ۵ هزار و ۳۷۹ شهید، ۱۴ هزار و ۴۸۰ جانباز و ۷۴۰ آزاده را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.
انتهای پیام/