رئیس بنیاد حاجی آباد:

ایجاد اشتغال پایدار برای رفع مشکلات معیشتی ایثارگران ضروری است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۵
کد مطلب : ۳۴۶۴۹۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: برای رفع مشکلات معیشتی ایثارگران باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار و مولد باشیم.
ایجاد اشتغال پایدار برای رفع مشکلات معیشتی ایثارگران ضروری است
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، غلام شهبازی در جلسه کارگروه اشتغال حاجی آباد که به ریاست حمید جهانگیری فرماندار این شهرستان سه شنبه 21 مردادماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: مشکلات اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر با همت و تلاش مضاعف همه مسئولان نهادهای دولتی و خصوصی برطرف خواهد شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد، آمار بیکاران این شهرستان را ۶۶ نفر اعلام کرد و گفت: بیشتر این عزیزان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند که باید به صورت ویژه ای مورد توجه قرار بگیرند.
وی در ادامه خواستار رعایت سهمیه 25 درصدی در استخدام و جذب فرزندان شاهد و ایثارگر شد و گفت: باید بر اساس قوانین و سهمیه تعیین شده، در زمینه به کارگیری این قشر عزیز اقدام شود.
شهبازی با بیان اینکه یکی از فعالیت های این نهاد را پرداخت تسهیلات مناسب دانست و اضافه کرد: برای رفع مشکلات معیشتی ایثارگران، باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار و مولد باشیم.
در این جلسه حمید جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد نیز تأکید کرد: همه دستگاه ها مکلف به رعایت سهمیه ۲۵ درصدی ایثارگران هستند و اشتغال زایی جزء وظیفه اصلی تک تک مسئولین است.
انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان