حاجی زاده رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سربیشه خبر داد :

اجرای برنامه «سه شنبه های تکریم» در دیدار با خانواده شهید والامقام حبیب موذنی

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳
کد مطلب : ۳۴۶۵۱۲
اجرای برنامه «سه شنبه های تکریم» در دیدار با  خانواده شهید والامقام حبیب موذنی
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی،در راستای طرح سپاس و تکریم از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و در اجرای برنامه سه شنبه های تکریم ، رئیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های بیرجند و سربیشه با خانواده شهید والامقام حبیب موذنی در شهر بیرجند دیدار  نمودند.
حجه الاسلام سبزه کار رئیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان در این دیدار بیان داشت : طرح ملی سه شنبه های تکریم با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در هفته های گذشته به نحو احسن انجام شده و اینجانب به حال خادمین جامعه ایثارگری که از نزدیک با خانواده معظم شهدا در ارتباطند ، غبطه می خورم .
ایشان در ادامه گفت: این طرح به ‌منظور احیای کارکرد فرهنگی، اجتماعی مساجد در محلات و در راستای تکریم و توجه به فعالان حوزه فرهنگی، اجتماعی و دینی محلات به ویژه خانواده معظم شهدا و ایثارگران برگزار می‌شود.
علی سالاری اکبرآباد رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیرجند ضمن تقدیر از اجرای طرح سه شنبه های تکریم بیان داشت : دیدار با ایثارگران تاثیرات بسیار شگرفی در روحیه ما مسئولین دارد و تاثیرات معنوی آن در زندگی روزمره ما ملموس می باشد .  
شهید حبیب موذنی 16 خرداد 1364 در عملیات بدر در منطقه شرق شلمچه به درجه رفیع شهادت رسید.
گفتنی است شهرستان سربیشه در 65 کیلومتری بیرجند واقع شده،184شهید،58 جانباز و 6 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.