رئیس بنیاد قشم:

واگذاری زمین به والدین شهدا باید در اولویت باشد

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۴
کد مطلب : ۳۴۶۶۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران قشم گفت: واگذاری زمین به والدین شهدا در منطقه آزاد این شهرستان، باید در اولویت باشد.
واگذاری زمین به والدین شهدا باید در اولویت باشد
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، نرگس بحرینی چهارشنبه ۲۲ مردادماه در نشستی که با احمد دیرستانی مدیر اداره املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم داشت، ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا، افزود: بررسی و رفع مشکلات ایثارگران به همت، تعامل، همکاری و مشارکت همه مسئولان نیازمند است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قشم ضمن اشاره به تلاش های نتیجه بخشی که سال گذشته در راستای واگذاری زمین به آزادگان، همسران و فرزندان شهدا صورت گرفت، یادآور شد: خوشبختانه تاکنون تمامی آزادگان، همسران و فرزندان شهدای واجد شرایط، زمین دریافت کرده اند اما بعضی از پدر و مادران شهدا از این تسهیلات بهره مند نشده اند.
وی خاطرنشان کرد: باتوجه به دستوالعمل ها و هماهنگی های صورت گرفته با بعضی از مسئولان مربوطه در قشم، انتظار می رود به زودی شاهد واگذاری زمین به پدر و مادران شهید در منطقه آزاد باشیم.
بحرینی ارائه خدمات و تسهیلات مناسب به ایثارگران را یکی از برنامه های اساسی این نهاد دانست و ادامه داد: واگذاری زمین به والدین شهدا باید در اولویت باشد و با جدیت بیشتری پیگیری شود که این مهم به زودی تحقق یابد.
احمد دیرستانی مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم نیز با بیان اینکه خدمت به والدین شهدا یک افتخار بزرگ است، افزود: ان شاءالله پس از برگزاری کمیسیون واگذاری زمین، بتوانیم در این راستا با همکاری و حمایت مهندس مؤمنی رئیس سازمان منطقه آزاد و سایر مسئولان اقدامات ویژه ای انجام دهیم.
انتهای پیام/