پیام تبریک مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۲
کد مطلب : ۳۴۶۶۸۴
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
پیام تبریک مدیر کل بنیاد خراسان جنوبی به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی ،حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی به مناسبت 26 مرداد ماه، سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی پیام تبریکی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا     
از مؤمنان مردانی هستند که به پیمانی که با خدا بسته بودند وفا کردند بعضی بر سر پیمان خویش جان باختند و بعضی چشم به راهند و هیچ پیمان خود را دگرگون نکرده ‏اند. (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)
بیست و ششم مرداد سالروز بازگشت غروز آفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است، روز سراسر افتخاری که بر صفحات زرّین انقلاب حک شد و یادآور ایامی است پر از شور و شادی و معطر به حضور دوباره عزیزانی که عطر شهیدان والامقام را با خود داشتند.
قفس تنگ اسارت نه تنها کبوتران ایثار و رشادت را از پای نیانداخت، بلکه آنان را آبدیده و سفیران سربلند ایران اسلامی نمود تا صدای آزادگی و آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و سرسپردگی را از همان سیاه چال های بعثی به گوش جهانیان برسانند .
خاطره از دست دادن همسنگران و هم رزمانشان در جبهه ها و شنکنجه های تمام نشدنی بعثی های جنایتکار هیچ گاه آرمانشان را تزلزلی نبخشید و غنیمت و فرصتی شد تا امروز شاهد آزادی، امنیت و سربلندی و افتخار ایران اسلامی عزیزمان باشیم.
اینجانب این ایام سعید و سالروز این خاطره بزرگ را به رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملّت شریف ایران، ایثارگران و جانبازان عزیز، خانواده معظم شهدا و تمامی آزادگان سرافراز، این سرو قامتان صبر و استقامت تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
سلامت و توفیق همه آزادگان و ایثارگران عزیز را تحت عنایت خاص حضرت بقیه ا… الاعظم (ارواحنا فداه) و در راستای خدمت هر چه بیشتر به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از درگاه ایزد متعال خواستارم.
                               
                                   محمد تقی عزیزی
          مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی