پیام تبریک رئیس بنیاد قاین بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۹
کد مطلب : ۳۴۶۷۰۶
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات در پیامی سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی راتبریک گفت.
پیام تبریک رئیس بنیاد قاین بمناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی
به  گزارش  ایثار واحد خراسان  جنوبی ،بمناسبت فرارسیدن 26مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی احمدعلی ناقعی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات در پیامی این روز راتبریک گفت.
متن پیام به این شرح است:
بسمه تعالی
26 مردادماه سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافرازبه میهن اسلامی بعنوان روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب حک شد و یادآور ایامی پر از شور و شادی و معطر به حضور عزیزانی است که عطر شهیدان را با خود به همراه داشتند.
آزادگان دلاور و سرافرازباالهام گرفتن از مکتب انسان ساز اسلام و پیروی از منش حضرت سیدالشهدا (ع) و درس گرفتن از زندگی انقلابی و حماسه ساز حضرت زینب کبری (س) که اسوه صبر و پایدار بود ،توانستند دوران دشوار اسارت را پشت سرگذاشته و شکوه و مقاومت و پایمردی را برتارک درخشان انقلاب اسلامی ثبت کنند.
اینجانب ضمن ارج نهادن به ایثارگری ها ورشادتهای این بزرگواران این ایام سعید و مبارک را به تمامی آزادگان و خانواده های معزز آنان تبریک عرض نموده سلامتی و توفیقات روزافزونتان را از درگاه خداوند سبحان مسالت دارم .
 گفتنی است شهرستان قاینات در 100کیلومتری بیرجند واقع شده،291شهید،700 جانباز و28 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.