همکاری همه دستگاه‌ها برای حل مشکل اشتغال ایثارگران ضروری است

تاریخ انتشارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۲
کد مطلب : ۳۴۶۷۷۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان گفت: برای حل مشکلات اشتغال فرزندان ایثارگر ظرفیت‌های بخش دولتی پاسخگو نخواهد بود و نیاز است همه مسئولان مخصوصاً در بخش خصوصی جهت رفع این مشکل با بنیاد همکاری داشته باشند.
به گزارش «ایثار»، احمد گروئی ساردو، صبح ۲۳ مردادماه  در نشست هم‌اندیشی رفع موانع اشتغال ایثارگران در بخش خصوصی که با حضور مهدی سلطانی سرپرست معاونت تعاون بنیاد و عباس حسن‌زاده  مدیرعامل شرکت جهاد نصر استان کرمان برگزار شد، گفت: برای حل مشکلات اشتغال فرزندان ایثارگر ظرفیت‌های بخش دولتی پاسخگو نخواهد بود و نیاز است همه مسئولان مخصوصاً در بخش خصوصی جهت رفع این مشکل با بنیاد همکاری داشته باشند. ما هرچه داریم از برکت خون شهدا و ایثارگران است و هرچه تلاش کنیم تنها بخش کوچکی از ادای دین ما به این مجاهدت‌هاست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان خاطرنشان کرد: استان کرمان دارای ظرفیت‌های بسیار خوب و بالایی در بخش خصوصی است و امیدواریم با همکاری همه مسئولان مشکل اشتغال فرزندان ایثارگر در سراسر استان مرتفع شود.
مدیرعامل شرکت جهاد نصر کرمان نیز ضمن تشکر از حضور مدیرکل بنیاد استان در این شرکت افزود: ما باید در انجام وظایف خود به‌گونه‌ای عمل کنیم که مورد رضایت خداوند، مردم و به‌ویژه خانواده‌های ایثارگری باشد که برای حفظ این نظام و کشور از جان خود گذشته‌اند.
 انتهای پیام/